Aktivace patrových důvěrníků

Dobrý den všem vlastníkům jednotek.Blíží se konec roku a tím i konání dalšího,letos druhého Shromáždění vlastníků.Před úplně prvním Shromáždění 09 jsme používali (v Uzbecké) mnou navržený a osvědčený systém „patrových důvěrníků“.Princip je z názvu odvoditelný: v každém patře si vlastníci vyberou osobu které důvěřují a ta poté bude docházet na jednotlivé plánované schůze na kterých bude hájit zájmy svého patra.
Taková „patramentní demokracie“. V rámci těchto schůzí můžeme snadno předjednat záležitosti,ktré budou předmětem korespondečního hlasování.Čili nebude problem s neúčastí některých vlastníků,kterým tolik nezáleží co bude dál .Teď formou dotazníku – ankety s jasnými otázkami budeme mít možnost odhlasovat i změny stanov na které jsme pro neúčast na Shromáždění nedosáhli.
Jakmile si vašeho důvěrníka (blbý název..brrr)vyberete, zašlete info o jeho pověření na vrumo@vrumo.cz .

Kubásek

Komentáře

1 | Jan Marvan @ | 10.10.2010Ne12:19

Hlavně by se touto metodou mohlo odhlasovat odvolání celého výboru, který bez souhlasu nájemníků uzavírál smlouvy s TOMMI a NEPRAVDIVĚ informoval o převzetí objektu za účelem získání odměn. To jsou snad nejhorší zločiny kterých se výbor může vůči společenství vlastníků dopouštět a nemohou být tolerovány. Jan Marvan

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.