Alternativní telekomunikační služby

V našich domech provádí nábor fa PODA a.s. a nabízí telekomunikační služby jako konkurenční alternativu služeb UPC, které jsou v našich domech již zavedeny.
Ponecháváme na vlastnících, zda se pro tyto služby individuálně rozhodnou.
Instalace této technologie v našich domech znamená zhruba totéž, co svého času instalace technologie UPC – tzn. další kabely a rozvodné skříňky na chodbách.
Výbor se bude touto alternativou zabývat, pokud mu fa PODA doloží závazný zájem významného množství vlastníků jednotek.

Komentáře

1 | Suchomel | 13.10.2013Ne15:11

Dobrý den, po schůzce se zástupcem firmy OPTIMI spol. s r.o., jehož vystoupení mě nepřesvědčilo o tom, že bych si měl nechat bez dalších nabídek zasklít lodžie zrovna u této firmy, jsem si provedl vlastní průzkum na netu. Sháním další zájemce, kteří by měli zájem o zasklení. V současné době mám nejlevnější nabídku od jiné firmy, která už při dvou lodžiích nabízí cenu cca 23 600,– Kč vč. DPH za velkou lodžii (5,8m) a cca 14 700,– Kč vč.DPH za malou lodžii (2,8m). Jedná se o systém OPTIMI KVADRO včetně oplechování a dopravy (balkonové zábradlí prosklené). V pátek jsem znovu oslovil zástupce firmy a po víkendu by mi měl zaslat cenovou kalkulaci na množstevní slevy. Nabízí při větším počtu objednávek i možnost vyřízení stavebního povolení na základě plné moci majitele bytu. Případní zájemci, kteří mají vážný zájem a chtěli by využít možnost výhodnějších množstevních slev mohou zaslat mail s kontakty na zasklenivrumo@seznam.cz. Uvítám i případné další nabídky od jiných firem. Děkuji předem za pomoc.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.