Další jarní úklid 31.5.2013

Vzhledem k tomu, že se nám stále u popelnic vrší odpad z bytových a nebytových jednotek, organizuje výbor další jarní úklid v tomto roce.

31.5.2013 (případně i opakovaně) budou přistaveny v prostoru popelnic kontejnery, do kterých bude odpad naložen a vyvezen úklidovou firmou.

Je třeba vyklidit i nepoužívané a nezajištěné sklepy (každý sklep přísluší konkrétnímu číslu bytu a tedy i konkrétnímu vlastníkovi). Využijte této příležitosti i k tomu, abyste ze svých sklepů vyklidili věci nepotřebné a veškerý další balast.

Výbor SVJ

Komentáře

1 | Ivo Novák | 6.6.2013Čt10:36

Úklid

V prostorech, kde se nacházejí kontejnery se stále vyskytuje nepořádek (Uzbecká), který nebyl zatím odvezen.
Materiál, který se tam nyní vrství je z nebezpečného hořlavého materiálu (matrace, zbytky dřevěných postelí, dřevěné konstrukce, dveře, prkna, fošny) a proto bude dobře, bude-li odvezen co nejdříve.

reagovat

2 | Pavla Hrubá | 23.6.2013Ne23:10

[1] Ivo Novák:
Dobrý večer,

ráda bych Vás požádala, aby informace o mimořádném odvozu odpadů (přistavení velkoobjemových kontejnerů) byla vlastníkům jednotek avizována minimálně 14 dní předem tak, aby byli schopni na tuto informaci reagovat a byly v tom zahrnuty 2 víkendy.

Je-li někdo na dovolené nebo jeden víkend mimo Prahu, tak je pro něj obtížné, aby dal nadměrný odpad v dané době ke kontejnerům, dozví-li se o tom pouze 6 dnů předem (např. info o posledním přistavení kontejnerů byla zveřejněna na webu vrumo/nástěnkách dne 26.5./neděle s termínem odvozu odpadu 31.5.2013/pátek – viz výše).

Předem děkuji
Pavla Hrubá

reagovat

3 | Martin @ | 28.10.2013Po19:31 | www.uklidyvbrne.cz

Někdy si vlastníci prostě úklid musí zajistit sami

reagovat

4 | Hrubá | 30.10.2013St2:14

Dobrý den,

absolutně nechápu, proč nějaký „Martin@“ více něž po čtyřech měsících reaguje na moji připomínku z června t.r. Jedná se snad o nějakou reklamu úklidové společnosti?

Naše domácnost rozhodně nemá a nikdy neměla potřebu jakéhokoliv mimořádného odvozu odpadu na úkor SVJ.

Moje žádost směřovala pouze ke změně způsobu komunikace s vlastníky = včasné oznámení o termínech, kdy by k takovému odvozu mělo dojít, pokud se SVJ rozhodne, že takto vyjde vlastníkům vstříc.

Zároveň upozorňuji, že pod schodištěm z Vršovické na Moskevskou se neustále průběžně hromadí odpadky – neměla by toto hlídat „domovní služba“, kterou platíme…?

Hrubá

reagovat

5 | V. Zasadil | 30.10.2013St21:32

[4] Hrubá: Dobrý večer paní inženýrko,

správně připomínáte, že domovní službu platíme, a to i za dohled nad pořádkem ve společných částech našich domů.

Pokud jde konkrétně o hromadu odpadků pod schodištěm z Vršovické na Moskevskou, bylo zjištěno, že pochází z rekonstrukce nebytového prostoru v domě 1461 (dříve Ratan, dnes Ing. Stuffi). Po domluvě tento odpad odklidila firma, provádějící rekonstrukci tohoto nebytového prostoru, a to dvakrát, naposledy v minulém týdnu. Nejméně v posledním týdnu, stejně tak jako dnes, tam již žádný stavební ani jiný odpad není.

Pokud jde o vyvezení odpadu, naházeného vlastníky jednotek do prostoru popelnic, výbor zadává tuto práci úklidové firmě a vlastníky jednotek informuje s předstihem v informačních skříňkách v jednotlivých domech.

reagovat

6 | Franta | 18.1.2014So17:23

Vandalismus

Uzbecká 1463/1.Dne 18.1. cca v 13,45 hod. jsem procházel přízemím okolo poštovních schránek a ničeho jsem si nevšiml. Vracel jsem se okolo 17,00 hod. a to co jsem spatřil mě nadzvedlo. U cca 20 ks poštovních schránek a možná i více byly jejich dvířka zaraženy dovnitř a schránky byly znehodnoceny. Vypadalo to jako by do nich někdo kopal, protože to byly schránky veskrze ve spodní řadě. Je opravdu hrozné jaké „hovado“ tady s námi bydlí. Dostat ho do rukou tak mu tu nohu zlámu. A další. Nové repasované kabiny výtahů a jejich zrcadla. Už v týdnu bylo zrcadlo v levé kabině snad poblité a dnes (sobota 17.1.) zase ušpiněné. Nezbývá konstatovat, že někteří nájemníci v tomto domě jsou… podstatné jméno si každý doplní.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.