Havarie vody ve všech domech

Dnes odpoledne prasklo potrubí hlavního přívodu vody, umístěné v 0.patře na Uzbecké. Potrubí bylo uzavřeno . Znamená to, že nepoteče SV na celé Uzbecké a ve vysokém pásmu na Moskevské (od 9.patra výš), TUV nepoteče nikde. Byla povolána pohotovostní sužba JANPE.
Protože jde o potrubí velkého průměru, není havarie řešitelná běžným pohotovostním zásahem. V současné době se jedná s firmou JANPE o dalším postupu. V krajním případě nepoteče voda až do začátku příštího týdne a požádáme vodárny o přistavení cisterny. O aktuální situaci je informována vrátnice SVJ.

Dobrý večer,

 

pohotovostní služba pracuje na odstranění  prasklého  potrubí na hlavním přívodu vody do SVJ VRUMO (průměr potrubí  160 mm). Plánované  obnovení dodávky  v cca 21:00 hod.

 

Komentáře

1 | Klára V. | 11.5.2018Pá19:15

O Vršovické 1461/64 se nezminujete a přesto tepla voda neteče

reagovat

2 | Klára V. | 11.5.2018Pá19:18

[1] Klára V.: omlouvám se, špatně jsem to pochopila

reagovat

3 | Hrubá | 11.5.2018Pá21:06

V případě, že víte, že se bude jednat o delší odstávku vody, prosím o okamžité zajištění náhradního zdroje pitné vody…
Děkuji.

reagovat

4 | Ircingová | 11.5.2018Pá22:47

Voda teče, děkujeme za rychlé jednání a řešení.

reagovat

5 | v.zasadil | 12.5.2018So8:18

Dodávka vody byla obnovena, ke škodám nedošlo

Jak už je dobrým zvykem, takové poruchy vznikají zpravidla v pátek odpoledne, nebo o víkendu, kdy nikde už nikdo není a k dispozici je jen pohotovostní služba, která na poruchu takovéhoto rozměru vybavena není. Přesto byl problém zvládnut a dodávka vody byla poměrně rychle obnovena.
Zásluhu na tom má více lidí – podlahář p.Levý, který závadu objevil a ohlásil. V součinnosti s úklidovou a domovní službou pak byla voda zastavena, takže nedošlo k větším škodám. Pan Kubásek, člen výboru, zajistil další postup s fou JANPE a zejména samotná firma JANPE, která zásah provedla.
Všem zúčastněným touto cestou děkuji a zároveň se omlouvám tem vlastníkům, jejichž volání jsem nepřijal nebo na jejich sms neodpověděl. Bylo to dáno tím, že jsem byl na služební cestě a bateria mého mobilu spěla rychle ke stavu úplného vybitíi. Potřeboval jsem tak hovořit především s těmi, kdo na řešení problému pracovali.
V dalším postupu bude nutno prasklý díl potrubí vyrobit a vyměnit. Pak posoudíme stav prasklého dílu detailně a v případě potřeby přijmeme další opatření preventivního charakteru

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.