Krádež kola z balkonu

Vážení sousedé,
jeden z nás, pan Peter Belica, nás sdělením na našem webu chce upozornit, že ani na balkoně bohužel nemusí být naše věci v bezpečí a je třeba si dát pozor. K tomu opravdu není co dodat…

chcel by som prostredníctvom vrumo upozorniť susedov na Uzbecké 1463/1 na činnosť zlodejov. Včera (streda 1.11.2017) som zistil, že mi z balkóna na 3. poschodí zmizol bicykel. Pozor teda na veci, ktoré máte uložené na balkóne, asi hlavne na dolných poschodiach. Na balkóne odložené veci nie sú v bezpečí. Udalosť som hlásil ihneď po zistení aj na polícii.

Komentáře

1 | vladimír Zasadil | 3.11.2017Pá12:17

Přece jenom

Přece jenom je co dodat. Včera (2.11.) jsem z technických důvodů vstoupil ve 4.patře na nouzové schodiště na Uzbecké. Dveře z chodby na schodiště ve 3. a 4. patře byly neuzamčené, ve 3.patře dokonce otevřené dokořán…

V neděli odpoledne a večer jsem kontroloval výtahy na Moskevské a při té příležitosti jsem prošel schodiště od 0. do 17. patra. Vše bylo v normálu. Ráno pak schodiště v horních patrech odporně znečištěné. A opakuje se to. Nikdo nikoho neviděl, bohužel ani noční strážní služba ne. (S tou se o tom ještě pobavíme…)

reagovat

2 | Vladimír Zasadil | 4.11.2017So5:42

Kontrola

[1] vladimír Zasadil: Kontrolu výkonu strážní služby a vnitřních částí našich domů jsem provedl dnes od 02.30 do 04,45.
Strážný p.Nič stanovené obchůzky evidentně provádí.
Jím zjištěné závady, které mi předem sdělil a které měl již zapsány v sešitě předání služby, se potvrdilly při následující prohlídce domů, kterou jsme provedli společně. Navíc žádné podstatné skutečnosti zjištěny nebyly.
V žádném domě nebyl přistižen žádný bezdomovec, hlavní ani nouzová požární schodiště nejsou znečištěna.

A jak přispíváme k pořádku a bezpečnosti v našich domech my, vlastníci?
Na Moskevské:
17.patro – není vložka zámku v místnosti s elektroměry
14. patro – není klika ve dveřích téže místnosti
8. patro jih – zničené nové dveře od výtahů do chodby k bytům, vyražené zevnitř.
3. patro – ve dveřích elektroměrné místnosti je nestandardní vložka, dveře nejsou zamčeny.
V 03.00 byla v 1.patře u výtahů zastižena velmi nekonformně vypadající dvojice s ruksakem na zádech. Byli drzí, avšak nikoli opilí, ani agresivní. Prohlásili se za hosty pana Zahálky ze 14.patra, který si pro ně v zápětí po výzvě přijel s tím, že do domu je vpustil on a že jednu větší skupinu už v bytě má a tito se nevešli do výtahu. Občasně u něho prý přespávají.
Na Uzbecké se obnovil zvyk odkládat nepotřebné věci z bytů na nouzové požární schodiště, ale hlavně nezamykat dveře z chodby na toto schodiště (patra 14, 11. 8. 6, 4, 3).
Na Vršovické nebyly odchylky od místní, poněkud rozvolněné normy.

reagovat

3 | Jaroslav Liška @ | 29.11.2017St20:35

Vstupy

Dnes ráno v 8.00 hodin byly vstupní dveře na Vršovický 66 / z terasy i ty hlavní odblokovány /západky do polohy otevřeno/ tak aby se mohl každý dostat dovnitř, je zřejmé,že někdo nemá čip a proto si to tak připravuje,věnujme proto pozornost všem vstupním dveřím do domů.Viz problémy v domě na Moskevské a poslední dobou i Vršovický.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.