*********Mimořádné shromáždění************

Vážení vlastníci,
30.11.2011 ukončil pan Hokr členství ve výboru našeho SVJ čímž klesl počet členů výboru pod tříčlenný limit a výbor nemůže přijmout žádná usnesení.Může,tedy i musí však dále vykonávat všechny úkony pro řádný provoz SVJ,proplácení faktur za opravy,dodávky vody,tepla,sjednávat opravy havárii a mimo jiné i svolat mimořádnou schůzi shromáždění na které budou zvoleni noví členové výboru.
7.12.2011 se současný výbor ve složení předseda Kubásek a Jan Konigsbauer zúčastnil jednání s naším největším vlastníkem Mč Praha 10 o vyřešení problému „Jak dál“. Dle právních analýz provedených Mč, bude následně stávající výbor požádán Městskou částí Prahy 10 o svolání mimořádného shromáždění v termínu leden-únor. Předběžný termín konání mimořádné schůze Shromáždění určil výbor na 26.1.2012.

Kubásek,předseda

Komentáře

1 | eva @ | 29.2.2012St14:05

Garáže

Tak nevím ale co se tady děje v SVJ Jak může být zvolen předseda který tu nebydlí.A potom když se něco stane jako dnešní požár u kontejnerů tak na dotaz policie kdo je předseda že by s ním potřebovali mluvit na předběžné vyhodnocení škody.A odpověd jo ten bydlí … daleko od Prahy.Nevím jak ostatní ale podle mě by předseda měl bydlet tady v tomto domě aby věděl co se tady děje . Matějovská :-( :-(

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.