Opětovná havárie elektro na Vršovické 64

Dobrý den všem,

Oznamuji všem, že došlo opětovně k havárii na elektro rozvodech na Vršovické 64. Současné havárie je v menším rozsahu než předchozí a obešla se bez požáru. Nejde elektřina do bytů od 6. patra nahoru. Výtahy a osvětlení chodby jsou v pořádku. Tato havárie je opětovně zapříčiněna vniknutím vody do rozvaděčů. Od 8.patra teče dolů po silovém vedení voda, která zkratuje druhou větev. Po kontrole s technikem firmy Elsico, který zde byl ráno konstatujeme, že se pokusíme nahodit jistič Deon v rozvodně opětovně odpoledne. Bude mi dnes volat kolem 14 hodiny odpoledne a zkusíme znovu zajít do rozvodny a nahodit přívod.

Výbor prosím vzhledem k mé dovolené od pondělí, aby v případě, že nebudou zahájeny práce na opravě střechy, urgovalo opravu na straně Tommi. Na Tommi odesílám urgenci mailem dnes.

S pozdravem Petr Škarda

Komentáře

1 | Petr Škarda @ | 8.8.2010Ne20:27

Dobrý den všem,

Oznamuji Vám, že bohužel nemohla být znovu připojena elektřina pro 6,7,8 patro na Vršovické 64. Byl jsem v rozvodně s technikem Elsica opětovně v 16:45 a zkoušeli jsme znovu nahodit jistič na hlavním rozvodu. Bohužel stále šachta nevyschla a jistič není možné zapnout. Zítra od 8:00 hodiny dorazí technici Elsica a budou hledat možné řešení, aby byla elektřina spuštěna.

S pozdravem Petr Škarda

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.