Oprava výtahů v Moskevské

Vážení vlastníci. Uveřejňuji e-mail a přílohy zde od Ing.Slavíčka z Tommi. S pozdravem L.Hokr, člen výboru

Dobrý den!

Jak jistě víte dnes nejely výtahy na Moskevské. Po urgenci tam před devátou dorazil technik a konstatoval: SABOTÁŽ. V 17.p. nastrkané kusy železa a lino (roh od schodu) mezi dveřmi (foto přiloženo), přelepené fotobuňky, takže výtahy nemohly jet. Technik z nákladního výtahu vyprošťoval osoby. Osobní výtah vyjel do 3. p. a pak jen otevíral a zavíral, pak nešlo zdola ani přivolat, takže jsou výtahy poškozeny. Technik řeší. Domnívám se, že jsou zde cizí osoby (byly). Ve 14.p na chodbě u schodiště 4 prázdné lahve od vodky, ve 4.p. uražená lišta od el. vedení ke světlu, ve 2.p. pálený vypínač (asi zapalovačem).

Bylo by třeba apelovat na obyvatele domu, aby za sebou důsledně zavírali dveře a nikoho neznámého nepouštěli dovnitř. Divil bych se, kdyby si tyto problémy lidé z domu způsobovali sami, aby museli chodit pěšky. Doufám, že se technikovi brzy podaří závady odstranit.

S pozdravem za TOMMI-holding,spol. s.r.o. provozní technik Ing. Jaromír Slavíček tel: 724 172 334

Komentáře

1 | Novák | 6.11.2011Ne11:56

Nemýlím-li se, tak ty vodky jsou ve 13. patře (viz foto). Dále bych doporučil autorovi základní kurz psaní na čemkoliv. Odhalit příčiny tohoto neomluvitelného a hloupého vandalismu je jistě nezbytné, nicméně vyšší prioritu bych přidělil zřejmě nadlidskému úkolu, a to OPRAVIT VÝTAHY!!!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.