PBA proběhl úspěšně

Dnes úspěšně proběhl avizovaný požárně bezpečnostní audit.
Je to jeden z prvních schůdků, které je třeba překonat na cestě, vedoucí k připojení elektronické požární signalizace našich domů na EPS HZS hl.m.Prahy.
Kromě jiného kladl audit důraz na pořádek v domě, přístupnost a průchodnost chráněných únikových cest, což jsou hlavní schodiště v domech a také nouzová požární schodiště na severní straně domů Uzb a Mo.
Děkujeme vlastníkům, že respektovali výzvu výboru a odstranili z těchto schodišť vše, co tam nepatří. Tento stav je třeba udržovat stále.

Komentáře

1 | v.zasadil | 13.8.2015Čt14:23

Máme protokol PBA

Byl nám doručen včera, 12.8., zároveň s komentářem. Krom doporučení a závad, nebránících připojení na PCO HZS, obsahuje také seznam 13 závad, které připojení brání. Jedná se vesměs o nezbytná opatření a instalaci zařízení, která dosud v našich domech buď nebyla vůbec, nebo nebyla dosud v provozu.
Budeme pokračovat zadáním příslušného projektu a následně jeho realizací, která se mimo jiné dotkne i chodeb v domech, do kterých (do všech pater) bude nutno instalovat nové hlásiče, sirény a související komunikace a výkonné mechanizmy.
Výmalbu chodeb bude možná z těchto důvodů nutno odložit na příští rok.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.