Vandalismus

  1. V pondělí 10.2. ráno byla před č.p. 1464 zjištěna rozebraná dlažba – bez jakýchkoli rozumně vysvětlitelných příčin – snad jenom prima legrace. Dopoledne to bylo dáno do pořádku. Přišli jsme jenom o jednu dlaždici (uražený roh)
  2. V úterý 11.2. večer, opět v č.p. 1464, prostor 411 (výstup ze severního schodiště) někdo rozbil sklo a odmáčkl hlásič požáru. EPS pak domě cca 1 hodinu řvala. Signál se nepodařilo ukončit, byla vypnuta celá EPS. Přijelo k tomu 8 policajtů (zatím nevíme, kdo je přivolal), noční strážný bude mít problémy. Ráno dal pracovník SEOS EPS opět do pořádku – zase prima legrace?

Komentáře

1 | v.zasadil | 27.3.2020Pá20:33

Stále je veselo

Včera dopoledne si na Moskevské někdo ukrátil dlouhou chvíli tím, že otevřel požární hydrant v 5.patře. Asi ho zkoušel i zavřít, ale moc mu to nešlo a tak od toho prostě utekl.
Posléze si vody na chodbě před výtahy všiml a upozornil nás pan Říha. Řešila to domovní služba pan Konigsbauer. Ani jemu to ale nešlo úplně zavřít a tak povolal na pomoc ještě technika od fy Požární bezpečnost. Ten si s tím už poradil.
Bohužel vody vyteklo hodně. Nateklo i do výtahů. Voda také prosákla stropem do chodby ve 4. patře. Odtud se pak odpoledne ještě ozývali zde bydlící lidé.
Zábava tedy pokračuje. Sice je stále veselo, ale domy podle toho budou vypadat. Bohužel. A ty pohotovostní služby platíme.

reagovat

2 | v.zasadil | 7.6.2020Ne21:15

Infoskříňka na Moskevské

Někdo zde odmontoval a odnesl uzamykatelný celoplošný průhledný překryt.
pokud ho nepotřebujete na něco důležitějšího, prosíme o jeho vrácení, třeba do kanceláře SF First, ať to nemáte moc daleko.
Bez překrytu hrozí, že zde zveřejněné informace budou postupně počmárány či jinak znehodnoceny.
Výbor SVJ je v takovém případě nebude na Moskevské obnovovat.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.