Stránky VRUMO

Vážení vlastníci,pan Hokr se rozhodl založit si vlastní stránky,je to jeho věc,ale co mi na tom vadí je ,že nutí tímto ostatní vlastníky se logovat na jeho web.Zcela potichu přestal na oficialní stránky www.vrumo.cz doplňovat dokumenty (zápisy výboru,schromáždění atp)ač tak předtím činil neb takový je jeden z jeho úkolů ve výboru.Dokonce ani výboru neoznámil,že přestane plnit úkol. Takováto „soutěž“ je samozřejmě nekalá,podvodná a lživá.Rovná soutěž by vypadala úplně jinak.Nijak se nezastávám „zelených stránek“ řekl bych,že ty nové vypadají dobře ,ale nelíbí se mi praktiky pana Hokra.Takovým způsobem se nejedná,ale je to jeho styl. Ti co byli na posledním shromáždění vlastníků jistě zaslechli o nutnosti vydat cca 20 000 Kč za lepší stránky,ale k čemu?, vždyť stránky vruma navštěvují dlouhodobě jen 3% vlastníků. Registrace? na co? do diskuse? v té jsou tak 4 lidé. Když vznikly stránky VRUMA byla neprodleně členům výboru přidělena přístupová hesla do administrace, aby jednotliví členové výboru mohli oslovovat vlastníky různými články,texty dle jejich gesce. Od pana Hokra jsem nic takového neviděl ani neslyšel,jen o tom píše…asi na něco čeká.. na peníze?…na nový výbor ?

Kubásek

Komentáře

1 | Jiří Čermák | 23.11.2011St15:40

Reakce na článek předsedy

Vážení vlastníci jednotek,

přečetl jsem si článek psaný naším předsedou Kubáskem.

Jako předseda kontrolní komise žel musím konstatovat, že jeho článek je plný nepřesností, lží, pomluv a napadání. Toto považuji za natolik závažné pochybení předsedy výboru SVJ, že pokládám za nezbytné, aby se k tomuto sešla kontrolní komise a sepsala oficielní vyjádření. V průběhu příštího týdne Vám tuto zprávu kontrolní komise doručíme do vašich poštovních schránek.

Jiří Čermák, předseda kontrolní komise

reagovat

2 | Jiří Lahoda @ | 1.12.2011Čt0:08 | vrumo.webnode.cz

Stránky VRUMO

Dobrý den, já se momentálně nebudu zapojovat do diskuze na téma, které stránky jsou lepší apod. Ale zcela prakticky se zeptám: pokud má člen výboru v úkolech plnit webové stránky SVJ, je o tom někde proveden záznam, že tento úkol má zadaný? A pokud to tak je a člen výboru přestane svůj úkol plnit, kdo a jak na to může reagovat? Popřípadě, pokud není písemný seznam úkolů jednotlivých členů výboru, myslím, že je na čase ho vypracovat a členové výboru se jím mají řídit. Včetně například krácení odměn při neplnění si svých úkolů. Můj názor.. Každopádně jsem zvědav na výstup kontrolní komise.

reagovat

3 | Jiří Lahoda @ | 1.12.2011Čt0:11 | vrumo.webnode.cz

A propo.. pane předsedo..

..já bych třeba na web VRUMO.CZ rád sem tam napsal nějaký jadrný komentář či připomínku, mohu tak činit pouze v podobě komentářů pod články vyvolených nebo tak mohu po registraci činit i samostatně?

reagovat

4 | Jiří Lahoda @ | 1.12.2011Čt0:32 | vrumo.webnode.cz

A do třetice všeho dobrého..

Pokud by měly stránky vrumo fungovat na principu lustrace, kdy se musím zaregistrovat a následně ještě ke všemu čekat na schválení administrátorem, abych mohl přispívat do diskuse, už z principu říkám, že mi takový postup je proti srsti a nesouhlasím s ním. Jediným důvodem je to, že tak má administrátor kontrolu a počítá s tím, že pokud není možné napsat příspěvek bez podpisu, moc kritiky se zde nenapíše. Autor stránek by měl vědět, že Vox populi, vox Dei.. Proč má stále někdo potřebu mít nad něčím kontrolu..? 8-O

reagovat

5 | Kubásek | 1.12.2011Čt15:20

Ano je to možné,

v případě,že se stanete aktivistou výboru, může Vám administrátor dát přístup do sekce editace textů.

Kubásek

reagovat

6 | Jiří Lahoda @ | 5.12.2011Po13:45 | vrumo.webnode.cz

Aktivistou výboru?

[5]Zdravím. Pokud mi vysvětlíte, co znamená stát se aktivistou výboru a uznám za vhodné tak spolupracovat, udělám to rád. Věřte nebo ne, ale i když mi byt nepatří (a nepotřebuji někomu vysvětlovat proč a jak), považuji ho za vlastní. A z toho důvodu mám zájem na tom, aby VRUMO fungovalo, dům se spravoval řádně, nebyl zanedbaný a tím pádem se, když ne zvyšovala, tak alespoň zůstávala jeho hodnota na stejné úrovni. A věřte nebo ne, je mi zcela jedno, jestli bude ve výboru Kubásek nebo ne, jestli tam bude ten či onen. Pokud s tím ovšem nebude mít problém kdokoliv jiný.. Jako mě například na stránkách vrumo.webnode.cz skoro osočil jakýsi pan Laitner, diskutující i zde, že jako nečlen SVJ nemám ve výboru co pohledávat.. Nestojím o funkci, ale rozhodně mám zájem, aby náš majetek nezpustnul..

reagovat

7 | Kubásek @ | 5.12.2011Po23:02

Aktivista

tento pojem v prostředí našeho SVJ vymyslela „vašekontrlníkomise“,zákon o ničem takovém neuvažuje,ale ! dle mého soudu lze s osobou pozitivně a v dobrém úmyslu laďenou, sdílet nestranné (nemyslím nasrané) postřehy,náměty ku prospěchu našeho bydlení. Takže proč ne?

reagovat

8 | Jiří Lahoda | 7.12.2011St1:23

Aha.. jen aby to někomu nevadilo..

[7]například pan Leitner má s webem vrumo probléímy a nerad bych, abych se ocitl v policejních celách pro činnosti okolo vrumo.cz… :-) Omlouvám se, zvážím nabídku..

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.